אתרים בתחום :

איך נבחר חברת קייטרינג

pizza001
במידה ואנו מתכננים אירוע בסדר גודל בו איננו מסוגלים להתמודד עם כמות הכנת האוכל הנדרשת אליו, כנראה שנמצא את עצמנו פונים לשירותיה הנאמנים של אחת מחברות הקייטרינג הקיימות היום ברחבי השוק הנ"ל. כאשר נצטרך לבחור בחברת קייטרינג לאירוע שלנו לרוב, הבחירה תעשה קודם כל על פי סדר גודל היכולת של חברת הקייטרינג באמת להתמודד עם כמות האנשים שאנו מזמינים לאירוע. מכיוון שישנן חברות גדולות יותר ואקסקלוסיביות לעומת חברות שעובדות באופן יותר מסחרי ובסדר גודל של כמויות גדולות של אוכל..

כמו כן, מעבר לכמות האנשים נצטרך גם לבצע הערכה של מה אוכלים אצלנו רוב האנשים בין אם האירוע משפחתי או אירוע של עבודה כך, שלא יקרה מצב בו אחד מהאורחים שלנו יישאר רעב. לחברות הקייטרינג ישנם סוגים שונים של מאכלים שהן מתמחות בהן ועל פי סוג האוכל שהחברה מתמחה בין אם זה אוכל בשרי כמו המטבח הדרום אמריקאי לבין אם זה אוכל צמחוני שמתאים לאלו שאינם אוכלי בשר או הקיצוני ביותר שזה המטבח הטבעוני לרוב תיבחר חברת הקייטרינג.

בחירת חברת הקייטרינג צריכה להתחשב בכלל האורחים אשר מגיעים לאירוע כך, שאף אחד מהאורחים לא יתלונן שהוא שם כסף באירוע שאפילו לא היה לו מה לאכול בו.